Shopping Bag
No products in the cart.
| Gender | Mens |
|---|---|
| Watch Brand | Tissot |
| Brand Collection | CLASSIC DREAM |
| Case Size | 42mm |
| Diameter | Large (>40mm) |
| Dial Color | White |
| Bracelet Material | Leather |
| Case Material | Stainless steel |
| Watch Shape | Round |
| International Warranty | 24 months |
| Movement | Quartz |
| Water Resistance | 50m |
| Tissot Watch Category | CLASSIC |